Często odwiedzany produkt! Kilku użytkowników było na tej podstronie w ostatnim czasie.
Zweryfikowane przez użytkowników
Produkt otrzymał wysokie oceny od naszych klientów


1.2 m 1.5 m 1.8 m 2.1 m ochrona środowiska pcv liście boże narodzenie drzewo z płatek śniegu i Pinecone Model nr.: CT-NQ-N7003S Specyfikacja: Materiały:

Ochrona środowiska pcv liście + farby rury stalowe + farby żelaza Foo Montaż: Drzewo głowy + pień drzewa + drzewo foo Drzewo stóp typ: Metalowe Wielkość drzewa:

11.2 m: 120 cm wysokość x70cm obwód opakowanie: 80x16x18 cm 3.6 KG

2 1.5 m: 150 cm wysokość x90cm obwód opakowanie: 98x18x20 cm 4.7 KG 3 1.8 m: 180 cm wysokość x105cm obwód opakowanie: 100x23x25 cm 7.9 KG 4 2.1 m: 210 cm wysokość x135cm obwód opakowanie: 115x26x28 cm 10.2 KG Lista pakowania: 1 1.2 m: 1 xTree głowy + 1 xTree Truck + 1 xTree stóp 1 xTree głowy + 1 xTree Truck + 1 xTree stóp 3 1.8 m: 1 xTree głowy + 2 xTree Truck + 1 xTree stóp 4 2.1 m: 1 xTree głowy + 2 xTree Truck + 1 xTree stóp Trzeba wiedzieć, kiedy kupić: O magazynie:

Przedmioty pokazano na naszym sklepie są wystarczająco dużo w magazynie. Proszę wziąć to łatwe, aby kupić. O dostawy: Sposoby dostawy: O podatek celny:

Dla większości krajów, za pośrednictwem poczty i EMS, opłat są unikać podatek dla zamówienia próbki,, takich jak 1-5 sztuk produktów w trochę karton. Zwykle chcielibyśmy, aby zadeklarować ”“ prezent USD $5-25 na jednostkę w celu uniknąć podatku importowego dla ciebie. Jeśli masz jakieś specjalne wymagania, proszę zostawić notatki w kolejności. O opinie: Po pierwsze,

Dziękujemy za złożeniem zamówienia w naszym sklepie. Dokładamy wszelkich starań, aby ci satysfakcję. Jeśli uważasz, że produkty są takie same z opisem, który pokazuje na naszej stronie internetowej, proszę dać nam 5 gwiazdek! Po drugie,

Jeśli nie jesteś zadowolony z produktów, które ma, prosimy o kontakt z nami po pierwsze, powiedzieć nam problem, i co najważniejsze, nie pozwól, aby opakowanie i rachunki, lista dostawy i tak dalej. Będziemy prosić, aby pokazać nam, jeśli zajdzie taka potrzeba. , A także będziemy ci zaspokoić rozwiązanie.

Wsparcie i zrozumienie są bardzo ważne dla nas! Będziemy ciężko pracować i zrobić lepiej dla każdego kupującego. O gwarancji:
Strumień światła:
Nie
is_customized:
Tak
Waga:
3.6KG/4.7KG/7.9KG/10.2KG
Numer modelu:
CT-NQ-N7003S
Materiałów:
Environmental Protection PVC Leaves+ Paint Steel Pipe + Paint Iron Foo

Wysyłka i dostawa

Z dumą oferujemy usługi spedycji międzynarodowej, które obecnie działają w ponad 200 krajach i wyspach na całym świecie. Nic nie znaczy dla nas więcej niż oferowanie naszym klientom doskonałej wartości i obsługi. Będziemy nadal się rozwijać, aby zaspokoić potrzeby wszystkich naszych klientów, dostarczając usługi przekraczające wszelkie oczekiwania w dowolnym miejscu na świecie.

Jak wysyłamy paczki?

Paczki z naszego magazynu w Chinach będą wysyłane ePacket lub EMS w zależności od wagi i wielkości produktu. Paczki wysyłane z naszego amerykańskiego magazynu wysyłane są za pośrednictwem USPS.

Czy wysyłamy na cały świat?

Tak. Zapewniamy bezpłatną wysyłkę do ponad 200 krajów na całym świecie. Istnieją jednak lokalizacje, do których nie jesteśmy w stanie wysłać. Jeśli znajdziesz się w jednym z tych krajów, skontaktujemy się z Tobą.

Kto opłaca cło?

Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek opłaty niestandardowe po wysłaniu przedmiotów. Kupując nasze produkty, wyrażasz zgodę na wysłanie jednej lub więcej paczek i możesz otrzymać niestandardowe opłaty po przybyciu do twojego kraju.

Ile czasu zajmuje wysyłka?

Czas wysyłki zależy od lokalizacji. Oto nasze szacunki:
Lokalizacja Przybliżony czas wysyłki
United States 10-30 dni biznesowych
Canada, Europe 10-30 dni biznesowych
Australia, New Zealand 10-30 dni biznesowych
Central & South America 15-30 dni biznesowych
Asia 10-20 dni biznesowych
Africa 15-45 dni biznesowych
Nie obejmuje to naszego 2-5 dniowego czasu przetwarzania.

Czy zapewniamy tracking?

Tak, po wysłaniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą informacje o śledzeniu. Jeśli nie otrzymałeś informacji o śledzeniu w ciągu 5 dni, skontaktuj się z nami.

Mój tracking mówi „brak dostępnych informacji”.

W przypadku niektórych firm spedycyjnych aktualizacja informacji o śledzeniu w systemie zajmuje 2–5 dni roboczych. Jeśli Twoje zamówienie zostało złożone ponad 5 dni roboczych i nadal nie ma informacji o numerze śledzenia, skontaktuj się z nami.

Czy moje przedmioty zostaną wysłane w jednej paczce?

Ze względów logistycznych elementy tego samego zakupu będą czasami wysyłane w osobnych paczkach, nawet jeśli wybrano łączoną wysyłkę.

Jeśli masz inne pytania, skontaktuj się z nami, a my dołożymy wszelkich starań, aby Ci pomóc.

Polityka zwrotów

Anulowanie zamówienia

Wszystkie zamówienia można anulować, dopóki nie zostaną wysłane. Jeśli twoje zamówienie zostało opłacone i musisz dokonać zmiany lub anulować zamówienie, musisz skontaktować się z nami w ciągu 12 godzin. Po rozpoczęciu procesu pakowania i wysyłki nie można go już anulować.

Zwroty

Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem nr 1. Dlatego możesz poprosić o zwrot lub zwrot kosztów za zamówione produkty, jeśli:

  • Jeśli nieproduktu w gwarantowanym czasie (45 dni bez uwzględnienia przetwarzania w ciągu 2-5 dni), możesz poprosić o zwrot lub wysyłkę.
  • Jeśli otrzymałeś niewłaściwy przedmiot, możesz poprosić o zwrot pieniędzy lub zwrot pieniędzy.
  • Jeśli nie chcesz otrzymanego produktu, możesz poprosić o zwrot pieniędzy, ale musisz zwrócić przedmiot na własny koszt, a przedmiot musi być nieużywany.

Nie uznajemu zwrotu jeśli:

  • Twoje zamówienie nie dotarło z powodu czynników pozostających pod Twoją kontrolą (tj. podania nieprawidłowego adresu wysyłki
  • Twoje zamówienie nie dotarło z powodu wyjątkowych okoliczności, na które nie ma wpływuLulany
  • Inne wyjątkowe okoliczności poza kontrolą https://maniolo.pl

*Możesz złożyć wniosek o zwrot w ciągu 15 dni po upływie gwarantowanego okresu dostawy (45 dni). Możesz to zrobić, wysyłając wiadomość Kontakt tutaj

Jeśli uzyskasz zgodę na zwrot pieniędzy, zwrot zostanie przetworzony, a kredyt zostanie automatycznie zastosowany do Twojej karty kredytowej lub oryginalnej metody płatności, w ciągu 14 dni.

Wymiany

Jeśli z jakiegokolwiek powodu chcesz wymienić swój produkt, być może na inny rozmiar odzieży. Najpierw musisz się z nami skontaktować, a my poprowadzimy Cię przez kolejne kroki

Proszę nie odsyłać do nas zakupu, chyba że upoważnimy cię do tego.

There are no reviews yet

Write a Review
Często odwiedzany produkt! Kilku użytkowników było na tej podstronie w ostatnim czasie.

1.2 m 1.5 m 1.8 m 2.1 m ochrona środowiska pcv liście boże narodzenie drzewo z płatek śniegu i Pinecone

1 768.99 zł
3 523.99 zł
Zazwyczaj 20 dni, maksymalnie 60 dni
Kup zanim znikną z magazynu!
View Cart
Gwarantowane bezpieczne płatności
Wysyłka na cały świat

Korzystaj z elastycznych usług wysyłki międzynarodowej, które obecnie działają w ponad 200 krajach na całym świecie

Darmowe zwroty

Zorganizuj swój zwrot, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy, zapewniamy Ci pełną ochronę kupującego

Bezpieczne płatności

Kupuj bezpiecznie, korzystając z najpopularniejszych i bezpiecznych metod płatności na świecie


Zobacz także:PODOBNE KATEGORIE


Koszyk

×