Do pokładzie Intel x86 rozwój pokładzie robota IoT płyta główna z wentylatorem kompatybilny Raspberry Pi tanie i dobre opinie
Do pokładzie Intel x86 rozwój pokładzie robota IoT płyta główna z wentylatorem kompatybilny Raspberry Pi tanie i dobre opinie
Do pokładzie Intel x86 rozwój pokładzie robota IoT płyta główna z wentylatorem kompatybilny Raspberry Pi tanie i dobre opinie
Do pokładzie Intel x86 rozwój pokładzie robota IoT płyta główna z wentylatorem kompatybilny Raspberry Pi tanie i dobre opinie
Do pokładzie Intel x86 rozwój pokładzie robota IoT płyta główna z wentylatorem kompatybilny Raspberry Pi tanie i dobre opinie
Do pokładzie Intel x86 rozwój pokładzie robota IoT płyta główna z wentylatorem kompatybilny Raspberry Pi tanie i dobre opinie
Zweryfikowane przez użytkowników
Produkt otrzymał wysokie oceny od naszych klientów


Uwaga: w górę rady moc wejściowa musi korzystać z 5 V/4A stałe adapter wyjściowy o średnicy wewnętrznej 2.1, a średnica zewnętrzna 5.5mm. Do pokładzie zasobów na stronę pobierania, na: Https://www.up-community.org/ W górę płyta jest komputer pokładowy, który jest przeznaczony dla profesjonalnych producentów i jest tylko rozmiar karty kredytowej. Może zainstalować wiele systemów operacyjnych, aby dopasować się do twoich różnych zastosowań. Ten procesor nie tylko obsługuje Android 5.0 Lollipop, Microsoft Windows 10, ale uwalnia również Linux i zapewnia wsparcie techniczne za pośrednictwem w górę. W górę płyta zasilana jest przez 64-bit Intel®AtomTM X5 Z8350 procesor o nazwie kodowej Cherry Trail z częstotliwością 1.92 GHz. Rdzenia procesora GPU jest firmy Intel viii generacji HD Graphics 400 rdzeń karta graficzna, z 12 dynamiczny częstotliwości 500MHz jednostki wykonawcze, z doskonałą 3D wydajność przetwarzania grafiki. Płyta jest wyposażony w 1 GB/2 GB/4 GB DDR3L pamięci RAM i 16 GB/32 GB/64 GB eMMC. W górę rady 40-pin GP data data powrotu zapewnia ochronę dla darmowe tworzenie i herbaty. Do dyspozycji gości jest również różne interfejsy dostępne, takich jak 4 USB2.0 złącza port, 2 USB2.0 porty + 1 port UART interfejs, 1 USB3.0OTG, portom 1 Gigabit port sieci ethernet pełna prędkość, 1 DSI/w ramach procedury nadmiernego deficytu port, 1 kamera port MIPI-CSI, 1 HDMI, RTC. 40-pin GP data data powrotu przedstawiciel handlowy zapewni interfejsu. Ta funkcja, co nie tylko pozwala na 40-pin GP autobus w górę pokładzie, aby lepiej pasował do kapelusz moduł RPi2, ale także jeszcze bardziej rozszerza kapelusz-bus funkcji. Szczegóły są następujące: Profesjonalnych zastosowań, takich jak Internet rzeczy zazwyczaj obejmują kwestie bezpieczeństwa,, a nawet zapewnia Intel AES nowe instrukcje i Intel ochrony tożsamości technologii Intel funkcje bezpieczeństwa, aby chronić aplikacji. Wszechstronność w górę pokładzie sprawia, że jest to rozwiązanie dla aplikacji, takich jak robotyka, drony, do widzenia maszynowego, inteligentne domy, edukacji, digital signage, inteligentny w tych pojazdach, oraz Internet rzeczy IoT. Intel®RealSenseTM Robotics Development Kit będzie wyposażony w w górę. Ninebot wykorzystuje®RealSenseTM Robotics Development Kit, aby zaprojektować robota Segway z visual, głosu i możliwości mobilnych.

Na temat systemu P: jakie systemy operacyjne mogą instalacji? A: Microsoft Windows10 pełna wersja, Linux ubilinux, Ubuntu, Yocto Android Marshmallow P: czy to przynieść swój własny system operacyjny, gdy wysłane? A: pokładzie rozwoju, bez systemu, można wybrać odpowiedni system, aby zainstalować w zależności od potrzeb. P: czy mogę zainstalować win7 I win8? W przypadku: opłat za pokój nie pobiera się od nie obsługuje win7, win8 może być zainstalowany,, ale nie zapewnia sterowników P: czy można Wn1032 i 64 bity być zainstalowany? A: zarówno 32-bitowe, jak i 64-bit n10 może być zainstalowany. P: gdzie mogę liczyć wn10 kierowców? A: proszę udać się do do chińską stronę internetową, aby pobrać:: http:/www. up-china.netQ: czy jest możliwe, aby zainstalować Ubuntu, jeśli, która wersja jest zastosowanie? A: Ubuntu może być zainstalowany, wersja 1404.16.042 ma zastosowanie. P: dlaczego nie można BOS być modyfikowane, aby uruchomić z USB flash jazdy? A: nie jest nie ma potrzeby, aby zmienić BOS. Po tym, jak się dysku jest podłączony do dysku rozruchowego, na dysku U automatycznie rozpocznie się z na dysku U. P: w jaki sposób, aby zainstalować system z USB flash jazdy? A: wskazówki: stare brzoskwinia i kapusty pekińskiej wersje nie są obsługiwane. 1. Korzystanie z oprogramowania UltraisO lub rufus, aby przedstawić USB flash napęd: 2. Podłącz się i innych urządzeń peryferyjnych; 3. Włącz zasilanie; 4. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zainstalować. W celu uzyskania szczegółowych kroki, w razie jakichkolwiek wątpliwości bądź potrzeby się chińską stronę internetową: //www.up-china.net P: co to jest hasło BIOS? A: BIOS w nie ma hasło. Naciśnij klawisz Enter. P: czy możliwe jest, aby dostosować BIOS? A: duża ilość może być dostosowane BIOS, A single-chip korekty wymaga zapłaty. P: czy istnieje Wifi lub Bt moduł bluetooth? A: w górę, UP2 nie ma Wifi lub modułu BT, i potrzebuje, aby podłączyć drugi 3G moduł karty. Utworzenia podstawowych jest wyposażony w Wifi lub BT moduł bluetooth. P: czy usb bezprzewodowa karta sieciowa dostępne? A: to może być używany. P: czy usb bezprzewodowa karta sieciowa dostępne? A: to może być używany.

Wysyłka i dostawa

Z dumą oferujemy usługi spedycji międzynarodowej, które obecnie działają w ponad 200 krajach i wyspach na całym świecie. Nic nie znaczy dla nas więcej niż oferowanie naszym klientom doskonałej wartości i obsługi. Będziemy nadal się rozwijać, aby zaspokoić potrzeby wszystkich naszych klientów, dostarczając usługi przekraczające wszelkie oczekiwania w dowolnym miejscu na świecie.

Jak wysyłamy paczki?

Paczki z naszego magazynu w Chinach będą wysyłane ePacket lub EMS w zależności od wagi i wielkości produktu. Paczki wysyłane z naszego amerykańskiego magazynu wysyłane są za pośrednictwem USPS.

Czy wysyłamy na cały świat?

Tak. Zapewniamy bezpłatną wysyłkę do ponad 200 krajów na całym świecie. Istnieją jednak lokalizacje, do których nie jesteśmy w stanie wysłać. Jeśli znajdziesz się w jednym z tych krajów, skontaktujemy się z Tobą.

Kto opłaca cło?

Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek opłaty niestandardowe po wysłaniu przedmiotów. Kupując nasze produkty, wyrażasz zgodę na wysłanie jednej lub więcej paczek i możesz otrzymać niestandardowe opłaty po przybyciu do twojego kraju.

Ile czasu zajmuje wysyłka?

Czas wysyłki zależy od lokalizacji. Oto nasze szacunki:
Lokalizacja Przybliżony czas wysyłki
United States 10-30 dni biznesowych
Canada, Europe 10-30 dni biznesowych
Australia, New Zealand 10-30 dni biznesowych
Central & South America 15-30 dni biznesowych
Asia 10-20 dni biznesowych
Africa 15-45 dni biznesowych
Nie obejmuje to naszego 2-5 dniowego czasu przetwarzania.

Czy zapewniamy tracking?

Tak, po wysłaniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą informacje o śledzeniu. Jeśli nie otrzymałeś informacji o śledzeniu w ciągu 5 dni, skontaktuj się z nami.

Mój tracking mówi „brak dostępnych informacji”.

W przypadku niektórych firm spedycyjnych aktualizacja informacji o śledzeniu w systemie zajmuje 2–5 dni roboczych. Jeśli Twoje zamówienie zostało złożone ponad 5 dni roboczych i nadal nie ma informacji o numerze śledzenia, skontaktuj się z nami.

Czy moje przedmioty zostaną wysłane w jednej paczce?

Ze względów logistycznych elementy tego samego zakupu będą czasami wysyłane w osobnych paczkach, nawet jeśli wybrano łączoną wysyłkę.

Jeśli masz inne pytania, skontaktuj się z nami, a my dołożymy wszelkich starań, aby Ci pomóc.

Polityka zwrotów

Anulowanie zamówienia

Wszystkie zamówienia można anulować, dopóki nie zostaną wysłane. Jeśli twoje zamówienie zostało opłacone i musisz dokonać zmiany lub anulować zamówienie, musisz skontaktować się z nami w ciągu 12 godzin. Po rozpoczęciu procesu pakowania i wysyłki nie można go już anulować.

Zwroty

Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem nr 1. Dlatego możesz poprosić o zwrot lub zwrot kosztów za zamówione produkty, jeśli:

  • Jeśli nieproduktu w gwarantowanym czasie (45 dni bez uwzględnienia przetwarzania w ciągu 2-5 dni), możesz poprosić o zwrot lub wysyłkę.
  • Jeśli otrzymałeś niewłaściwy przedmiot, możesz poprosić o zwrot pieniędzy lub zwrot pieniędzy.
  • Jeśli nie chcesz otrzymanego produktu, możesz poprosić o zwrot pieniędzy, ale musisz zwrócić przedmiot na własny koszt, a przedmiot musi być nieużywany.

Nie uznajemu zwrotu jeśli:

  • Twoje zamówienie nie dotarło z powodu czynników pozostających pod Twoją kontrolą (tj. podania nieprawidłowego adresu wysyłki
  • Twoje zamówienie nie dotarło z powodu wyjątkowych okoliczności, na które nie ma wpływuLulany
  • Inne wyjątkowe okoliczności poza kontrolą https://maniolo.pl

*Możesz złożyć wniosek o zwrot w ciągu 15 dni po upływie gwarantowanego okresu dostawy (45 dni). Możesz to zrobić, wysyłając wiadomość Kontakt tutaj

Jeśli uzyskasz zgodę na zwrot pieniędzy, zwrot zostanie przetworzony, a kredyt zostanie automatycznie zastosowany do Twojej karty kredytowej lub oryginalnej metody płatności, w ciągu 14 dni.

Wymiany

Jeśli z jakiegokolwiek powodu chcesz wymienić swój produkt, być może na inny rozmiar odzieży. Najpierw musisz się z nami skontaktować, a my poprowadzimy Cię przez kolejne kroki

Proszę nie odsyłać do nas zakupu, chyba że upoważnimy cię do tego.

Nie ma jeszcze recenzji

Napisz opinię

Do pokładzie Intel x86 rozwój pokładzie robota IoT płyta główna z wentylatorem kompatybilny Raspberry Pi

3 282.98 zł
Darmowa wysyłka
Zazwyczaj 20 dni, maksymalnie 60 dni
Kup zanim znikną z magazynu!
Zobacz Koszyk
Gwarantowane bezpieczne płatności
Wysyłka na cały świat

Korzystaj z elastycznych usług wysyłki międzynarodowej, które obecnie działają w ponad 200 krajach na całym świecie

Darmowe zwroty

Zorganizuj swój zwrot, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy, zapewniamy Ci pełną ochronę kupującego

Bezpieczne płatności

Kupuj bezpiecznie, korzystając z najpopularniejszych i bezpiecznych metod płatności na świecie


Zobacz także:PODOBNE KATEGORIE


Koszyk

×