Jakości oryginał tym palec dotykowy tanie tablica interaktywna tablica szkolna do nauczania spotkanie centrum szkoleniowego tanie i dobre opinie whiteboard IWB4-L Elektroniczna tablica Rusztowania Guangdong China (Mainland) Windows XP Vista Windows 7 8 10 Silver


Jakości oryginał, tym, palec dotykowy tanie tablica interaktywna tablica szkolna do nauczania, spotkanie, centrum szkoleniowego,

Laserowe obraz technologia kalibracji długiego ogniskowania

Palec dotykowy składa się z dwóch części: emiter i czujnika. Nadajnik może być dołączony na płaskiej powierzchni. Emituje laser podczerwony kurtyny na powierzchni, które jest około 1mm grubości niewidzialne światło i równolegle z projekcją powierzchni ekranu, 1-2mm powyżej powierzchni ekranu. Gdy palce lub wszelkie nieprzejrzyste obiekty dotykowy tej wirtualnej powierzchni, światło będzie być odbite i wykrywany przez czujnik. Komputer będzie dowiedzieć się pozycji myszy przez dokładne oferty, przy obliczaniu odbite światło pozycji. Jak zainstalować palec dotykowy pokładzie Funkcje i funkcje wprowadzenie 1. dotyk palca, aktywny rozmiar do 120 cal

2. mały rozmiar, przenośny główna część zawiera nadajnik i czujnik, całkowicie waga mniej niż 500g

3. automatyczna kalibracja w 5S, wskaźnik sukcesu więcej niż 95 4.10 punktów dotyku 5. dużą ilością rozpoznawanie gestów Parametr techniczny:

Palec dotykowy przenośna tablica interaktywna FP4 Kalibracji

Automatyczne 5S/instrukcja obsługi 25/36 punkty/półautomatyczne 4 punkty Rozpoznawanie gestów

Z jednym palcem jest do zapisu, dwa palce dla ruchu, powiększyć lub pomniejszyć i pasek przewijania, dłoni dla kasowanie, dłoni pobyt 2 s na miejscu, dłoń za pomocą dwóch kliknięć na powrót do pulpitu. Wielu dotykowy

Dziesięć punktów dotyku, pisać i gumka może zrobić razem. Opóźnienie <30 ms Filtr

Oprogramowanie automatycznego sterowania, zwiększyć stabilność. Co najmniej aktywny rozmiar 40 cal Max aktywny rozmiar

120 cal nie ma słońca pokój; 100 cal sunshine pokoju Technologia Laserowe obraz technologia kalibracji Dokładność pozycjonowania ± 1 piksel rozdzielczość: 4096 x 4096 Współczynnik proporcji 4:3, 16:9, 16:10 Współczynnik projektora

Bardzo krótki rzut: 0.28, odległość instalacji: 0.45 m;

O krótkim rzucie: 0.34, odległość instalacji: 0.54 m;

Długi rzut: 1.34, odległość instalacji: 2.2 m.

W zależności od 80 ''ekran projekcyjny format obrazu: 4: 3 Wiązki laserowej 2 jednostki Bezpieczeństwa laserowego Klasy I bezpieczeństwo laser Fala lasera 940nm Moc 5 w Moc lasera wiązki 150 mW/jednostka x 3 Wymagania dotyczące zasilania 5 V/1.5A Sygnał częstotliwość odświeżania 120fps. Podłączyć

Czujnik i komputer są połączone za pomocą kabla USB; nadajnik i

Czujnik są bezprzewodowe; emiter po prostu potrzeby zasilania. Waga 0.5 kg Wymagania systemowe Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8 Oprogramowania

Oprogramowanie kalibracyjne kierowca i GLboard oprogramowanie edukacyjne Certyfikacji CE, FCC Gwarancją 2-rok Pakiet

1. czujnik 2. emiter 3. mocowania 4.USB kabel 12 m 5. pionter 6. zasilacz 7. instrukcja Oprogramowanie edukacyjne Aplikacji sytuacjach: Części i pakiety:

Zwróć uwagę: mamy długi ostrości dotyk palcem i krótki ostrości palec dotykowy tablica do wyboru, jeśli projektor jest długiego ogniskowania, możesz wybrać długiego ogniskowania palec dotykowy tablica, jeśli projektor jest krótki ostrości, możesz wybrać krótki ostrości palec dotykowy tablicy. Podczas składania zamówienia, proszę zanotować, jakiego rodzaju palec dotykowy, czego potrzebujesz. lub wyślemy długi ostrości bezpośrednio. Informacje o dostawie: 1. DHL: 3-5business dni 2. UPS: 3-5 dni roboczych 3. EMS: 7 dni roboczych

4. HK poczta lotnicza poczta: 15-40 dni roboczych.

5. chiny poczta lotnicza poczta: 20-45 dni roboczych.

Szczególną uwagę na temat problemów celnych i podatek:

1. uprzejmie proszę, powiedz nam, co jest najlepszą wartość, aby zadeklarować na opakowaniu. tak, że można uniknąć zapłacić wysoki podatek lub zapłacić mniej.

My zawsze zadeklarować poniżej USD $100, aby zapisać podatek. Proszę zostawić nam wiadomość, jeśli masz specjalne życzenia dotyczące deklarowania kosztów.

2. jak daleko, jak wiemy, francja, brazylia, turcja mają ścisłą politykę importową. Jeśli pakiet jest iść do tych krajów, a urząd celny wymagać, aby zapłacić wysoki podatek. nie ponosimy odpowiedzialności za to, ze względu na polityki importowej twojego kraju, ponieważ możemy kontrolować.

3. jeśli jesteś z brazylii, proszę zostawić swój numer CPF lub numer podatkowy na zamówienie, tak, że jest to łatwiejsze dla ciebie, aby uzyskać paczkę!

4. jeśli twój adres jest na odludziu, będziemy pisać aby zadać twoją decyzję przed wysłaniem towaru.

5. mamy profesjonalną firmę spedycyjną i nie ma żadnych wcześniejszych nieudanych doświadczeń celnych. Dziękuję za twoje zrozumienie. Uwaga dla rosyjskich klientów:

1. proszę podać swoje pełne imię i nazwisko, w tym swoje imię, bliski imię i nazwisko podczas dokonywania płatności. :

2. prosimy wypełnić swój poprawny adres w tym swoim apartament nr., ulica, miasto, Region i kraju.

W przeciwnym razie urzędu pocztowego, nie dostarczyć swój pakiet w języku rosyjskim!

3. jeśli twój kraj potrzebuje p. Pole nr., proszę napisać to wyraźnie, gdy zamówienie!
Typ:
whiteboard
Numer modelu:
IWB4-L
Typ tablicy:
Elektroniczna tablica
Składane:
Nie
Styl:
Rusztowania
Place of Origin:
Guangdong, China (Mainland)
Requirement:
Windows XP /Vista/Windows 7 /8/10
Color:
Silver
Calibration:
Automatic(5s) / Manual (25/36 points)
Gesture Recognition:
support
Multi-touch:
10 points touch
Latency:
30ms
Minimum Active Size:
40 inches
Max Active Size:
120inches
Technology:
Laser Image Calibration Technology

Wysyłka i dostawa

Z dumą oferujemy usługi spedycji międzynarodowej, które obecnie działają w ponad 200 krajach i wyspach na całym świecie. Nic nie znaczy dla nas więcej niż oferowanie naszym klientom doskonałej wartości i obsługi. Będziemy nadal się rozwijać, aby zaspokoić potrzeby wszystkich naszych klientów, dostarczając usługi przekraczające wszelkie oczekiwania w dowolnym miejscu na świecie.

Jak wysyłamy paczki?

Paczki z naszego magazynu w Chinach będą wysyłane ePacket lub EMS w zależności od wagi i wielkości produktu. Paczki wysyłane z naszego amerykańskiego magazynu wysyłane są za pośrednictwem USPS.

Czy wysyłamy na cały świat?

Tak. Zapewniamy bezpłatną wysyłkę do ponad 200 krajów na całym świecie. Istnieją jednak lokalizacje, do których nie jesteśmy w stanie wysłać. Jeśli znajdziesz się w jednym z tych krajów, skontaktujemy się z Tobą.

Kto opłaca cło?

Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek opłaty niestandardowe po wysłaniu przedmiotów. Kupując nasze produkty, wyrażasz zgodę na wysłanie jednej lub więcej paczek i możesz otrzymać niestandardowe opłaty po przybyciu do twojego kraju.

Ile czasu zajmuje wysyłka?

Czas wysyłki zależy od lokalizacji. Oto nasze szacunki:
Lokalizacja Przybliżony czas wysyłki
United States 10-30 dni biznesowych
Canada, Europe 10-30 dni biznesowych
Australia, New Zealand 10-30 dni biznesowych
Central & South America 15-30 dni biznesowych
Asia 10-20 dni biznesowych
Africa 15-45 dni biznesowych
Nie obejmuje to naszego 2-5 dniowego czasu przetwarzania.

Czy zapewniamy tracking?

Tak, po wysłaniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą informacje o śledzeniu. Jeśli nie otrzymałeś informacji o śledzeniu w ciągu 5 dni, skontaktuj się z nami.

Mój tracking mówi „brak dostępnych informacji”.

W przypadku niektórych firm spedycyjnych aktualizacja informacji o śledzeniu w systemie zajmuje 2–5 dni roboczych. Jeśli Twoje zamówienie zostało złożone ponad 5 dni roboczych i nadal nie ma informacji o numerze śledzenia, skontaktuj się z nami.

Czy moje przedmioty zostaną wysłane w jednej paczce?

Ze względów logistycznych elementy tego samego zakupu będą czasami wysyłane w osobnych paczkach, nawet jeśli wybrano łączoną wysyłkę.

Jeśli masz inne pytania, skontaktuj się z nami, a my dołożymy wszelkich starań, aby Ci pomóc.

Polityka zwrotów

Anulowanie zamówienia

Wszystkie zamówienia można anulować, dopóki nie zostaną wysłane. Jeśli twoje zamówienie zostało opłacone i musisz dokonać zmiany lub anulować zamówienie, musisz skontaktować się z nami w ciągu 12 godzin. Po rozpoczęciu procesu pakowania i wysyłki nie można go już anulować.

Zwroty

Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem nr 1. Dlatego możesz poprosić o zwrot lub zwrot kosztów za zamówione produkty, jeśli:

  • Jeśli nieproduktu w gwarantowanym czasie (45 dni bez uwzględnienia przetwarzania w ciągu 2-5 dni), możesz poprosić o zwrot lub wysyłkę.
  • Jeśli otrzymałeś niewłaściwy przedmiot, możesz poprosić o zwrot pieniędzy lub zwrot pieniędzy.
  • Jeśli nie chcesz otrzymanego produktu, możesz poprosić o zwrot pieniędzy, ale musisz zwrócić przedmiot na własny koszt, a przedmiot musi być nieużywany.

Nie uznajemu zwrotu jeśli:

  • Twoje zamówienie nie dotarło z powodu czynników pozostających pod Twoją kontrolą (tj. podania nieprawidłowego adresu wysyłki
  • Twoje zamówienie nie dotarło z powodu wyjątkowych okoliczności, na które nie ma wpływuLulany
  • Inne wyjątkowe okoliczności poza kontrolą https://maniolo.pl

*Możesz złożyć wniosek o zwrot w ciągu 15 dni po upływie gwarantowanego okresu dostawy (45 dni). Możesz to zrobić, wysyłając wiadomość Kontakt tutaj

Jeśli uzyskasz zgodę na zwrot pieniędzy, zwrot zostanie przetworzony, a kredyt zostanie automatycznie zastosowany do Twojej karty kredytowej lub oryginalnej metody płatności, w ciągu 14 dni.

Wymiany

Jeśli z jakiegokolwiek powodu chcesz wymienić swój produkt, być może na inny rozmiar odzieży. Najpierw musisz się z nami skontaktować, a my poprowadzimy Cię przez kolejne kroki

Proszę nie odsyłać do nas zakupu, chyba że upoważnimy cię do tego.

Nie ma jeszcze recenzji

Napisz opinię
Jakości oryginał tym palec dotykowy tanie tablica interaktywna tablica szkolna do nauczania spotkanie centrum szkoleniowego tanie i dobre opinie whiteboard IWB4-L Elektroniczna tablica Rusztowania Guangdong China (Mainland) Windows XP Vista Windows 7 8 10 Silver
Jakości oryginał tym palec dotykowy tanie tablica interaktywna tablica szkolna do nauczania spotkanie centrum szkoleniowego tanie i dobre opinie whiteboard IWB4-L Elektroniczna tablica Rusztowania Guangdong China (Mainland) Windows XP Vista Windows 7 8 10 Silver
Jakości oryginał tym palec dotykowy tanie tablica interaktywna tablica szkolna do nauczania spotkanie centrum szkoleniowego tanie i dobre opinie whiteboard IWB4-L Elektroniczna tablica Rusztowania Guangdong China (Mainland) Windows XP Vista Windows 7 8 10 Silver
Jakości oryginał tym palec dotykowy tanie tablica interaktywna tablica szkolna do nauczania spotkanie centrum szkoleniowego tanie i dobre opinie whiteboard IWB4-L Elektroniczna tablica Rusztowania Guangdong China (Mainland) Windows XP Vista Windows 7 8 10 Silver
Jakości oryginał tym palec dotykowy tanie tablica interaktywna tablica szkolna do nauczania spotkanie centrum szkoleniowego tanie i dobre opinie whiteboard IWB4-L Elektroniczna tablica Rusztowania Guangdong China (Mainland) Windows XP Vista Windows 7 8 10 Silver
Jakości oryginał tym palec dotykowy tanie tablica interaktywna tablica szkolna do nauczania spotkanie centrum szkoleniowego tanie i dobre opinie whiteboard IWB4-L Elektroniczna tablica Rusztowania Guangdong China (Mainland) Windows XP Vista Windows 7 8 10 Silver

Jakości oryginał, tym, palec dotykowy tanie tablica interaktywna tablica szkolna do nauczania, spotkanie, centrum szkoleniowego,

3 911.98 zł
DARMOWA wysyłka spoza UE + śledzenie przesyłki + ubezpieczenie dostawy
Zazwyczaj 14 dni, maksymalnie 60 dni lub całkowity zwrot kosztów
Zobacz Koszyk
Wysyłka na cały świat

Korzystaj z elastycznych usług wysyłki międzynarodowej, które obecnie działają w ponad 200 krajach na całym świecie

Darmowe zwroty

Zorganizuj swój zwrot, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy, zapewniamy Ci pełną ochronę kupującego

Bezpieczne płatności

Kupuj bezpiecznie, korzystając z najpopularniejszych i bezpiecznych metod płatności na świecie


Zobacz także:# https://maniolo.pl/20cm-dlugosc-sma-meskie-do-sma-zlacze-meskie-kabel-pigtailowy/ # https://maniolo.pl/weteran-129-135-wymiana-wkladu-z-tuszem-do-hp-129-dla-hp-135-dla-hp-photosmart-c4183-5943-6943-6983-d4163-2575-d5163-drukarki/ # https://maniolo.pl/historyczna-stara-trasa-66-metalowe-plakietki-emaliowane-wystroj-scian-barowych-vintage-home-decor-metalowa-tablica-metalowa-plytka-vintage-metal-plakat-artystyczny/ # M-7XL 2020 nowa jesienna męska kurtka moro męskie płaszcze Camo Bomber Jacket męskie marki odzież znosić Plus rozmiar M-7XL # https://maniolo.pl/broadlink-rm4-bestcon-rm4c-mini-wi-fi-inteligentne-uniwersalne-zdalne-sterowanie-glosem-z-google-home-i-alexa-smart-home-hub/ # Marka kobiety bluzki koszule 2018 nowy biały niebieski Casual Style haft koszule z długim rękawem bluzki damskie Art Style Blusas bluzka # https://maniolo.pl/vilead-dla-malych-psow-do-przechowywania-figurki-figurka-zwierzatko-akcesoria-do-dekoracji-domu-dekoracyjne-wystroj-pokoju-stol-figurka-miniaturowe/ # Wysoka jakość dla iphone 7 7G lub 7 Plus powrót środkowa rama obudowa pełna obudowa montaż pokrywa baterii drzwi tylne z kablem Flex # 5 sztuk/paczka VOOPOO Uforce U2 U4 N1 N2 N3 P2 wymiana cewki dla Voopoo Uforce zbiornika Voopoo przeciągnij 2 zestaw i Voopoo przeciągnij mini zestaw # Skórzane uchwyty do mebli i uchwyt kuchenny czarny brązowy uchwyt meblowy Dresser szafa gałki szuflady # Bezwzględnego w kolektorze czujnik MAP wlotu powietrza ciśnienia doładowania Drucksensor dla Chevrolet Caprice Captiva Sport 2.4L 3.0L 3.6L 6.0L
# https://maniolo.pl/cyfrowa-ramka-na-zdjecie/ # https://maniolo.pl/pielegnacja-roslin/ # https://maniolo.pl/szycie-odziezy-i-tkaniny/ # https://maniolo.pl/klimatyzacja-i-ogrzewanie/ # https://maniolo.pl/baczki/ # https://maniolo.pl/kantary/ # https://maniolo.pl/torby-wedkarskie/ # https://maniolo.pl/wklad-klejowy/ # https://maniolo.pl/czujniki-samochodowe/ # https://maniolo.pl/ladowari-do-telefonow-komorkowych/ # https://maniolo.pl/buty-z-gumowa-podeszwa-damskie/ # https://maniolo.pl/zegarki-sportowe/ # https://maniolo.pl/klimatyzacja-i-ogrzewanie/ # https://maniolo.pl/uklad-elektryczny/ # https://maniolo.pl/karty-pamieci/

# futra
# rbs f sl 2 # papier ryzowy # szczotki gabki i akcesoria do peelingu # e papierosy # lokalizatory gps # narzedzia i akcesoria do maszyn # jedzenie dla dzieci # naklejki i kalkomanie # kable cyfrowe # transport i przechowywanie # sport i rozrywka # klasyczne parki męskie # urzadzenia do prania # kurtki i plaszcze meskie # acrylic podium stand # eleganckie suknie ślubne # arykuly do drukarek # sruby okretowe # urzadzenia do prania # lakiery top coat i base coat # czesci i akcesoria do skuterow wodnych # toalety i czesci do toalet # wygodne kombinezony damskie # buty odchudzajace # zestawy ubran dla niemowlat # noside%c5%82ka dla dzieci do 100 z%c5%82otych # walizki dla każdego # majtki damskie # przenosny sprzet audio i video # zegary scienne # rękawiczki do 20 złotych # pajacyki damskie przecena # kurtki treningowe i do cwiczen # modne wisiorki # e papieros box # lakierki damskie przecena # artykuly gospodarstwa domowego # topy i koszulki odziez meska # umywalki baterie i akcesoria lazienkowe # nacz do herb # acrylic pulpit 2 # saszetki torby meskie # wyrob swiec # bagaz podreczny # tankt topy dla kobiet w niskich cenach # bawelna do izolacji cieplnej i akustycznej # spieniacze do mleka # kontrolery rgb # okulary i akcesoria damskie # bransoletki celebrytki # kola zamachowe tarcze flex i czesci # modne plecaki damskie # tekstylia domowe # wp admin imageurl # statyw mikrofonowy domowe akcesoria elektroniczne # nauszniki akcesoria meskie # koraliki na każdą kieszeń # kosze do przechowywania # monitory oddechu # tshirty dla chlopcow do 20 zlotych # akcesoria zewnetrzne # skrzynki i pojemniki # torby dzieci%c4%99ce promocja # zabawki klasyczne # sztuki walki # scianki i parawany # oswietlenie profesjonalne # reflektory oswietlenie i wentylatory sufitowe # nasiona ogrodnicze # r%c4%99kawiczki damskie # baseball i softball # sprzet do szafek # galki drzwiowe # pielegnacja skory # r%c4%99kawice silikonowe # kaski rowerowe # narzedzia do dziurkowania # hidizs ap80 pro # mierniki wielofunk # mikrofony sprzet do wystepow na zywo # inteligentna elektronika # kawalki wlosow # tradycyjna i kulturowa odziez # etui na karty i notesy # przewody i obudowy # silniki i czesci silnika # flagi banery i akcesoria # meble ogrodowe # buty baseballowe baseball i softball # rekawiczki ziomwe # stroje kapielowe dla chlopcow # materialy laboratoryjne # samoloty rc # kurtki odziez sportowa # pamiec zewnetrzna # akcesoria do tabletow i laptopow # termometry dla zwierzat # ladowarki samochodowe # swiece zaplonowe i uklad zaplonowy # znaki weselne # teleskopy i lornetki # narzedzia diagnostyczne # torby wieczorowe damskie # tory dla kulek # uroda zdrowie i wlosy # pluszowe zwierzeta # marnosciami lazienka # czesci do telefonow komorkowych # torby na sprzed cyfrowy # wzmacniacze wielokanalowe # lampy podwodne led # zest mont swiatel samochodowych


Koszyk

×