Często odwiedzany produkt! Kilku użytkowników było na tej podstronie w ostatnim czasie.
Zweryfikowane przez użytkowników
Produkt otrzymał wysokie oceny od naszych klientów

LED lusterko do makijażu kosmetyczne składane przenośne kompaktowe kieszeni z 8 LED Lights makijaż narzędzia miły prezent

Funkcja:
100% nowy i wysokiej jakości
8 połysk LED może być używany, aby zapala się w nocy i ciemności
Małe zużycie energii. Sucha bateria 12 V 23A może być stosowany dłużej niż sześć miesięcy na stosuje się trzy razy w tygodniu.
Długa żywotność, każda dioda LED może być stosowany do 100 thounsand godzin
Specyfikacja:
Materiał: ABS tworzywa sztuczne
Kolor: czarny, biały, różowy, niebieski, fioletowy
Rozmiar: 11 cm x 8.5 cm x 1 cm/4.33 "x 3.35" x 0.39"
Pakiet zawiera:
1 * LED lustro (bez baterii)
Światło:
Wyposażone
Funkcja:
Powiększające
Typ artykułu:
Lustro do makijażu


Lusterko kosmetyczne z podświetleniem LED z 8 diodami led lusterko kosmetyczne z przyciskiem dotykowym przełącznik na baterię stojakiem na Tabletop na akcesoria łazienkowe - Lusterko kosmetyczne z podświetleniem LED z 8 diodami led lusterko kosmetyczne z przyciskiem dotykowym przełącznik na baterię stojakiem na Tabletop na akcesoria łazienkowe - Lusterko kosmetyczne z podświetleniem LED z 8 diodami led lusterko kosmetyczne z przyciskiem dotykowym przełącznik na baterię stojakiem na Tabletop na akcesoria łazienkowe - Lusterko kosmetyczne z podświetleniem LED z 8 diodami led lusterko kosmetyczne z przyciskiem dotykowym przełącznik na baterię stojakiem na Tabletop na akcesoria łazienkowe - Lusterko kosmetyczne z podświetleniem LED z 8 diodami led lusterko kosmetyczne z przyciskiem dotykowym przełącznik na baterię stojakiem na Tabletop na akcesoria łazienkowe - Lusterko kosmetyczne z podświetleniem LED z 8 diodami led lusterko kosmetyczne z przyciskiem dotykowym przełącznik na baterię stojakiem na Tabletop na akcesoria łazienkowe -

Uwaga:
Po sprzedaży usług:

Jeśli tak nie działać/nie otrzymasz/it jest uszkodzony w czasie transportu lub innych lub inne problemy, prosimy o kontakt z nami za darmo. Po potwierdzeniu, możemy wysłać ponownie lub zwrot.

Najczęściej zadawane pytania:
1. Czy jest jakiś tropi liczbę dla mojej pozycji?
Proszę śledzić przesyłkę na: www.17track.net/en
Proszę zwrócić uwagę:(Takich jak: chiny Post zwyczajne mała paczka Plus), informacje o śledzeniu są dostępne tylko w chinach. W większości przypadków, międzynarodowa wysyłka trwa około 35 do 60 dni roboczych

2. Sprzedaż hurtowa i Drop Shipping
Do sprzedaży hurtowej,Oferujemy zniżkę i wysyłka, który trwa tylko 3-7 dni, aby dotrzeć. Jeśli szukasz żadnych innych produktów, prosimy o kontakt z nami, chcielibyśmy, aby pomóc ci znaleźć.

Dla dropshipping:

Możemy zaoferować masowe dropshipping zamówienia za pośrednictwem pliku CSV.

Akceptujemy Paypal płatności

Będziemy wysłać go do swoich klientów bezpośrednio bez faktury, informacje o promocji i bez żadnych informacji o naszej firmie.

3. Kolor i rozmiar różnica
Ze względu na rozdzielczość ekranu, efekt świetlny i błąd pomiaru, towary mogą być trochę inaczej do zdjęć, nadzieję, że zrozumienie. Wielkie dzięki!

4. Zwroty:
Kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w ich oryginalnym warunki. jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy są one zwracane. kupujący będzie odpowiedzialny za takie szkody lub straty,, a my nie dają kupującemu pełny zwrot pieniędzy. Kupujący powinien spróbować złożyć reklamację w firmie logistycznej, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty. kupujący będzie odpowiedzialny za koszty wysyłki, aby zwrócić przedmioty.

5. Informacje zwrotne:
Jeśli jest jakiś problem z towarów. Proszę dać nam szansę, aby rozwiązać swój problem. Obiecuję, że dać ci najlepsze rozwiązanie.

Wysyłka i dostawa

Z dumą oferujemy usługi spedycji międzynarodowej, które obecnie działają w ponad 200 krajach i wyspach na całym świecie. Nic nie znaczy dla nas więcej niż oferowanie naszym klientom doskonałej wartości i obsługi. Będziemy nadal się rozwijać, aby zaspokoić potrzeby wszystkich naszych klientów, dostarczając usługi przekraczające wszelkie oczekiwania w dowolnym miejscu na świecie.

Jak wysyłamy paczki?

Paczki z naszego magazynu w Chinach będą wysyłane ePacket lub EMS w zależności od wagi i wielkości produktu. Paczki wysyłane z naszego amerykańskiego magazynu wysyłane są za pośrednictwem USPS.

Czy wysyłamy na cały świat?

Tak. Zapewniamy bezpłatną wysyłkę do ponad 200 krajów na całym świecie. Istnieją jednak lokalizacje, do których nie jesteśmy w stanie wysłać. Jeśli znajdziesz się w jednym z tych krajów, skontaktujemy się z Tobą.

Kto opłaca cło?

Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek opłaty niestandardowe po wysłaniu przedmiotów. Kupując nasze produkty, wyrażasz zgodę na wysłanie jednej lub więcej paczek i możesz otrzymać niestandardowe opłaty po przybyciu do twojego kraju.

Ile czasu zajmuje wysyłka?

Czas wysyłki zależy od lokalizacji. Oto nasze szacunki:
Lokalizacja Przybliżony czas wysyłki
United States 10-30 dni biznesowych
Canada, Europe 10-30 dni biznesowych
Australia, New Zealand 10-30 dni biznesowych
Central & South America 15-30 dni biznesowych
Asia 10-20 dni biznesowych
Africa 15-45 dni biznesowych
Nie obejmuje to naszego 2-5 dniowego czasu przetwarzania.

Czy zapewniamy tracking?

Tak, po wysłaniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą informacje o śledzeniu. Jeśli nie otrzymałeś informacji o śledzeniu w ciągu 5 dni, skontaktuj się z nami.

Mój tracking mówi „brak dostępnych informacji”.

W przypadku niektórych firm spedycyjnych aktualizacja informacji o śledzeniu w systemie zajmuje 2–5 dni roboczych. Jeśli Twoje zamówienie zostało złożone ponad 5 dni roboczych i nadal nie ma informacji o numerze śledzenia, skontaktuj się z nami.

Czy moje przedmioty zostaną wysłane w jednej paczce?

Ze względów logistycznych elementy tego samego zakupu będą czasami wysyłane w osobnych paczkach, nawet jeśli wybrano łączoną wysyłkę.

Jeśli masz inne pytania, skontaktuj się z nami, a my dołożymy wszelkich starań, aby Ci pomóc.

Polityka zwrotów

Anulowanie zamówienia

Wszystkie zamówienia można anulować, dopóki nie zostaną wysłane. Jeśli twoje zamówienie zostało opłacone i musisz dokonać zmiany lub anulować zamówienie, musisz skontaktować się z nami w ciągu 12 godzin. Po rozpoczęciu procesu pakowania i wysyłki nie można go już anulować.

Zwroty

Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem nr 1. Dlatego możesz poprosić o zwrot lub zwrot kosztów za zamówione produkty, jeśli:

  • Jeśli nieproduktu w gwarantowanym czasie (45 dni bez uwzględnienia przetwarzania w ciągu 2-5 dni), możesz poprosić o zwrot lub wysyłkę.
  • Jeśli otrzymałeś niewłaściwy przedmiot, możesz poprosić o zwrot pieniędzy lub zwrot pieniędzy.
  • Jeśli nie chcesz otrzymanego produktu, możesz poprosić o zwrot pieniędzy, ale musisz zwrócić przedmiot na własny koszt, a przedmiot musi być nieużywany.

Nie uznajemu zwrotu jeśli:

  • Twoje zamówienie nie dotarło z powodu czynników pozostających pod Twoją kontrolą (tj. podania nieprawidłowego adresu wysyłki
  • Twoje zamówienie nie dotarło z powodu wyjątkowych okoliczności, na które nie ma wpływuLulany
  • Inne wyjątkowe okoliczności poza kontrolą https://maniolo.pl

*Możesz złożyć wniosek o zwrot w ciągu 15 dni po upływie gwarantowanego okresu dostawy (45 dni). Możesz to zrobić, wysyłając wiadomość Kontakt tutaj

Jeśli uzyskasz zgodę na zwrot pieniędzy, zwrot zostanie przetworzony, a kredyt zostanie automatycznie zastosowany do Twojej karty kredytowej lub oryginalnej metody płatności, w ciągu 14 dni.

Wymiany

Jeśli z jakiegokolwiek powodu chcesz wymienić swój produkt, być może na inny rozmiar odzieży. Najpierw musisz się z nami skontaktować, a my poprowadzimy Cię przez kolejne kroki

Proszę nie odsyłać do nas zakupu, chyba że upoważnimy cię do tego.

There are no reviews yet

Write a Review
Często odwiedzany produkt! Kilku użytkowników było na tej podstronie w ostatnim czasie.

Lusterko kosmetyczne z podświetleniem LED z 8 diodami led lusterko kosmetyczne z przyciskiem dotykowym przełącznik na baterię stojakiem na Tabletop na akcesoria łazienkowe

35.98 zł
39.98 zł
Darmowa wysyłka
Zazwyczaj 20 dni, maksymalnie 60 dni
Kup zanim znikną z magazynu!
View Cart
Gwarantowane bezpieczne płatności
Wysyłka na cały świat

Korzystaj z elastycznych usług wysyłki międzynarodowej, które obecnie działają w ponad 200 krajach na całym świecie

Darmowe zwroty

Zorganizuj swój zwrot, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy, zapewniamy Ci pełną ochronę kupującego

Bezpieczne płatności

Kupuj bezpiecznie, korzystając z najpopularniejszych i bezpiecznych metod płatności na świecie

Recommended Products


Zobacz także:PODOBNE KATEGORIE


Koszyk

×